Сумки сезону осінь-зима 2021/2022

Найкращою інвестицією сезону осінь-зима 2021/2022 — об’ємною сумкою-тоутом. Досить містка, у класичних чорно-коричневих тонах, як у Hermès, Fendi і The Row. А якщо ви все ще працюватимете з дому в недалекому майбутньому, то вона точно стане в пригоді вам для перевезення овочів з ринку.

Сумки з ручкою-ланцюгом, що займають провідну позицію у всіляких рейтингах, залишаться з нами й восени. З характерними шипами від Valentino, мініатюрні, але не менш спокусливі від Louis Vuitton — дизайнери також продемонстрували новий тренд на «мультяшні» ланцюжки з контрастних матеріалів, як у Longchamp, Ports 1961 і Acne Studios.

Найприємніша тенденція осені — це сумки з пухнастою і м’якою текстурою, які можна притиснути до тіла, як собаку-терапевта.

Численні кишені, відділення для пляшки води, зручні маленькі мішечки для губної помади — осінні багатозадачні аксесуари готові до прийдешнього сезону. Одягніть їх на стегна, як моделі Max Mara, опережіться, немов ременем безпеки, як у Gucci, виберіть мінісумку для кредитної картки й помади від Hermès, або зупиніть свій вибір на великому золотому вусі від Schiaparelli.

Зі зрозумілих причин дизайнери зробили ставку на декоровані, розшиті лелітками й скляними намистинами моделі сумок для численних прихильників вечірок, які бажають надолужити згаяне. Такий гарячий тренд презентував бренд Gucci, мінодьєр якого у формі серця став помічником у вивченні анатомії.

Навісні замки поступово повертаються на застібки й ручки розкішних сумок відтоді, як Метью Вільямс запровадив їх у Givenchy. Його першим оновленням популярної сумки Antigona стало додавання масивного замка, оскільки він назвав фурнітуру одночасно символом своєї прихильності французькому дому й нагадуванням про любов, що відсилає до замочків на Мосту мистецтв у Парижі, що їх вішають закохані. Жодного разу з часів сумки Chloe Paddington ми не бачили стільки замків, що сяють на тлі шкіри — у Loewe, Louis Vuitton, Versace, Celine і багатьох інших.

Leave a Reply